Je kunt bij Gemeenteprojecten reageren op opdrachten op detacheringsbasis (IP) of op ZZP basis, aangegeven met (IP/ZZP). Lees voordat je reageert eerst in de opdrachttitel of de opdracht ook open staat voor ZZP. Let op: ZZP = eenmanszaak of BV met DGA, andere vormen zoals VOF, Stichting, Maatschap, etc. kunnen niet! Het is ook niet de bedoeling rechtstreeks met de gemeente contact op te nemen (dit op uitdrukkelijk verzoek van de gemeenten zelf).

Gemeenteprojecten

Teammanager IOR -Inrichting Openbare Ruimte (IP/ZZP)

Geplaatst 26 nov. 2025
Project ID: YIS 9195650
Plaats
Sassenheim
Uren
24 uur/week
Periode
5 maanden
Start: z.s.m.
Einde: 30 apr. 2026
Tarief
95 - 117 €/uur
Uiterste voorsteldatum: 3 dec. 2025 12:00

Start en einddatum: zsm tot en met 30-4-2026

Aantal uren: 24 uur per week

Functieschaal: 12 (senior), max uurtarief zzp €117

Detachering: max salaris 6.933,- (op basis van 36u/week)

Hybride werken: in overleg

Organisatie: Werkorganisatie HLT Samen

Standplaats: Sassenheim




Als teammanager van Team Inrichting Openbare Ruimte (IOR) zorg jij samen dat jouw team van circa 15 collega’s en een flexibele schil voor projecten en advies dat bijdraagt aan een prettige leefomgeving voor alle inwoners van Hillegom, Lisse en Teylingen. Een klus met impact op alle 80.000 inwoners. Ben jij er klaar voor?

 

Dit ga je doen

We nemen je graag mee in het werk van de teammanager Inrichting Openbare Ruimte (IOR).

De werkorganisatie van HLTsamen is getransformeerd qua structuur. De organisatie vereenvoudigd door van 3 naar 2 managementlagen te gaan en teams die samenwerken dichter bij elkaar te organiseren. Het doel is om meer integraal te werken en de samenwerking intern te versterken. Op het gebied van cultuur hebben we nog flinke ambities. Werk aan de winkel dus! Ook voor jou als teammanager van het team IOR.

Team IOR bestaat uit adviseurs, projectleiders en verkeersmedewerkers. Jouw team zorgt voor integraal advies, projectvoorbereiding en uitvoering. Of het nu gaat om wegen,  bruggen, riolering, water, openbare verlichting, groen, bomen of herinrichting van wijken.

De gebiedsontwikkelingen (woningbouw, kantoorlocaties) het bouw- en woonrijp maken én de (her-) inrichting van de buitenruimte richt jouw team zo duurzaam mogelijk in.

Aan jou de taak om ervoor te zorgen dat ze dat ook echt waar kunnen maken. Dat doe je door leidinggeven anno nu. Daar verstaan we onder dat je vertrouwen en ruimte geeft aan collega’s, verbindt, onderneemt en de dienstverlening naar een hoger plan tilt. En naast het managen liggen er ook inhoudelijk uitdagende opdrachten. Er zijn aanvragen genoeg maar de capaciteit is beperkt. Aan jou de taak dit op bestuurlijk niveau te managen. Enorm uitdagend voor een organisatie die ambtelijk gefuseerd is maar bestuurlijk niet.


Om binnen programma 2 en 3 onderling en met de rest van de organisatie goed werk te leveren moeten wij ons blijven ontwikkelen, daarom nemen wij onszelf onder de loep en gaan aan de slag met de doorontwikkeling van programma 2 en 3. Als teammanager IOR draag jij bij aan de doorontwikkeling van jouw team en de organisatie. Kortom; genoeg om je tanden in te zetten!


Wat je verder allemaal doet in deze functie:

  • Leiding geven met visie. Jij bepaalt samen met het team de koers en zorgt dat iedereen weet waar hij naartoe werkt.

  • Mensen laten groeien. Jij ziet talent, stimuleert ontwikkeling en zorgt voor een veilige,

    motiverende werkomgeving. Als manager ben jij de coach van het team. Verantwoordelijk

    voor de inhoudelijke- en persoonlijke ontwikkeling en voor het verder professionaliseren van het team .

  • Verantwoordelijkheid nemen. Jij bent het aanspreekpunt, bewaakt de voortgang en grijpt in als het nodig is – met oog voor mens én resultaat.

  • Samen bouwen. Jij verbindt mensen, bewaakt de samenwerking en zorgt dat het team als geheel sterker wordt. Het hele fysieke domein is in beweging en ook IOR zal daarin gaan meebewegen. Aan jou de taak om samen met de specialisten in het team de stip te zetten en het plan naar de stip te ontwikkelen.

  • Samenwerken. Met collega’s en wethouders Veel verschillende stakeholders op verschillende niveaus.

  • Projectmanagement. Jij zorgt dat iedereen weet wat er moet gebeuren, wanneer en waarom.

  • Je brengt structuur in het process van opdrachtgever – opdrachtnemer én energie om hier echt stappen in te zetten..

  • Stakeholders managen. HTL-samen is ambtelijk gefuseerd, bestuurlijk niet. Dat maakt dat er verschillende gremia en belangen zijn. Aan jou de taak om alles in goede banen te leiden. En geloof ons - dat is geen eenvoudige klus!



Kortom; hét verschil maken. Voor alle inwoners én medewerkers van onze prachtige gemeenten. Nu en in de toekomst.


Jij bent een ervaren manager. Iemand die mensen ziet, ruimte geeft én coacht. Je hebt oog en oor voor de verwachtingen van je medewerkers en voor die van je omgeving. Je maakt keuzes en hakt knopen door. En die skills heb je ontwikkeld, verbeterd en toegepast in een eerdere leidinggevende functie in de (semi)-gemeentelijke dienstverlening. Je schakelt makkelijk, op verschillende niveaus. Zo boek jij resultaat.


Daarnaast heb je:

  • hbo werk- en denkniveau

  • ervaring als (team)managermet ervaring in een politiek bestuurlijke organisatie

  • kennis van en ervaring met het werkveld van het fysiek domein is een pre

  • de gave om te verbinden op verschillende niveaus; van collega’s tot teams




Arbeidsvoorwaarden (alleen) voor detachering:


https://docs.google.com/document/d/168hTXFFeu1BLiaIhe11OrJQVp5irdDEO/edit?usp=sharing&ouid=108856046325586215209&rtpof=true&sd=true

Soortgelijke projecten

+ Bekijk alle projecten