Je kunt bij Gemeenteprojecten reageren op opdrachten in loondienst of op ZZP basis, aangegeven met (ZZP / loondienst). Lees voordat je reageert eerst in de opdrachttitel of de opdracht ook open staat voor ZZP. Let op: ZZP = eenmanszaak of BV met DGA, andere vormen zoals VOF, Stichting, Maatschap, etc. kunnen niet! Het is ook niet de bedoeling rechtstreeks met de gemeente contact op te nemen (dit op uitdrukkelijk verzoek van de gemeenten zelf).

Gemeenteprojecten

Juridisch adviseur / contractmanager onderwijshuisvesting en kinderopvang (loondienst)

Geplaatst 13 jul. 2026
Project ID: YIS 9211653
Plaats
BERGSCHENHOEK
Uren
18 uur/week
Periode
1 jaar
Start: 13 jul. 2026
Einde: 1 jul. 2027
Tarief
Onbekend
Uiterste voorsteldatum: 20 jul. 2026 12:00
  • Startdatum: zo snel mogelijk

  • Einddatum: 1 juli 2027

  • aantal uur per week 18

  • aantal dagen in de week minimaal 2, voorkeur verspreid over meerdere dagen

  • thuiswerken mogelijk, max 50%

  • Inschaling: schaal 10 CAO gemeenten (range: 3.824,- / 4.694,- p/m obv 36 uur p/wk obv 36u excl. sec. voorw.)

  • Inhuurreden: Vervanging bij ziekte of verlof / capaciteitstekort / project / expertise; Uitbreiding formatie/capaciteitstekort.



Gemeente Lansingerland groeit en onze jongste inwoners hebben recht op goed onderwijs.  Wij investeren de komende periode stevig in Onderwijshuisvesting om antwoord te geven aan de groeiende vraag.  Dit doen we aan de hand van een actueel Integraal Huisvestingsprogramma.   Als (juridisch) adviseur adviseer je over verschillende juridische vraagstukken op het gebied van onderwijshuisvesting. De focus ligt op de inhoudelijke en tactische juridische advisering.  Hiernaast vervul je ook een rol als contractmanager voor het onderwijs en kinderopvang. Je beheert de contracten, levert een bijdrage bij contractvorming en zorg ervoor dat de informatie bereikbaar is voor de collega’s.




De voornaamste taken zijn:

A. Het opstellen van nieuwe contracten en het onderhandelen over de voorwaarden hiervan op gebied van onderwijshuisvesting en Kinderopvang.

B. Eigendom en gebruik (bijv. overdracht/ontbinding juridisch eigendom, ingebruikgeversovereenkomst, buitengebruiksstellingen, verhuur (onderwijs)ruimte) etc.)

C. IKC-vorming (nieuwbouw/bestaande) onderwijshuisvesting (bijv. Vaststellings- en huur(intentie) overeenkomsten

D. Doordecentralisatie voortgezet Onderwijs (bijv. contractverlening doordecentralisatie)

E. VVE-taken : het vertegenwoordigen van de gemeente -met m.m.v. schoolbestuur- in VVE-besturen waarvan de Gemeente juridisch dan wel economisch eigenaar is van het schoolgebouw.

F. Beheer van de huurcontracten van de zelfstandige kinderopvangorganisaties en kinderopvangorganisaties in gemeentelijke gebouwen.




Functie eisen

Voor het goed kunnen vervullen van deze rol is het belangrijk om een hbo opleiding rechten te hebben aangevuld met een specialisme op gebied van onderwijshuisvesting.  Een pré is als betrokkene ervaring heeft in hoe je contracten correct opstelt en hoe je deze beheert en bewaakt.  Aantoonbare ervaring is vereiste.




Aan de slag in loondienst? Dan krijg je naast je bruto inkomen:

  • Een maandelijks individueel keuzebudget (IKB) van 10,66% van jouw salaris, inclusief vakantiegeld

  • 25 vakantiedagen, flexibele feestdagen en de mogelijkheid om dagen bij te kopen

  • Een reiskostenvergoeding

  • Een goede pensioenregeling

  • Extra vergoedingen voor internet, telefoon en een thuiswerkplek budget

  • Een opleidingsbudget, coaching en toegang tot de Randstad Academy

  • Netwerkevents, kennissessies en een jaarlijks community festival


Meer informatie over de arbeidsvoorwaarden? Kopieer dan deze link in je browser: https://docs.google.com/document/d/168hTXFFeu1BLiaIhe11OrJQVp5irdDEO/edit?usp=sharing&ouid=108856046325586215209&rtpof=true&sd=true

Soortgelijke projecten

+ Bekijk alle projecten