Je kunt je via Gemeenteprojecten alleen als ZZP'er en op persoonlijke titel voor deze freelance (interim) opdracht inschrijven. Belangrijk: ZZP = eenmanszaak of BV met DGA, andere vormen zoals VOF, Stichting, Maatschap, etc. kunnen niet! Het is ook niet de bedoeling rechtstreeks met de gemeente contact op te nemen (dit op uitdrukkelijk verzoek van de gemeenten zelf).

Gemeenteprojecten

Freelance ICT architect (zzp)

Posted Sep 19, 2023
Project ID: YIS 9139800
Location
Assen, Hybrid
Timeline:
6 months
Starts: Oct 1, 2023
Ends: Apr 1, 2024
Hours/week
20 hrs/week
Payrate range
75 - 92 €/hr
Application Deadline: Sep 22, 2023 12:00 PM

Startdatum: 01.10.2023

Duur: 6 maanden

Inzet: 16 - 20 uur per week

Inschaling: Schaal 11 CAO Gemeenten

Richtlijntarief: € 92,00 excl btw

Let op: alleen ZZP'ers die een Eenmanszaak of een BV zonder partners hebben kunnen gecontracteerd worden.



Opdracht:

Als ICT-Architect het fundament leggen voor een toekomst vaste technologische architectuur op basis van de vastgestelde ICT-verhaal van Assen (ICT-strategie) en het implementeren hiervan. Het in kaart brengen van de huidige en toekomstige infrastructuur. Je werkt hierin nauw samen met verschillende belanghebbenden.

Organisatie/ Team

De gemeente Assen richt op dit moment haar hele informatieketen in op basis van het Informatieverhaal van Assen. In het Informatieverhaal van Assen staat de visie op informatievoorziening beschreven. Deze visie beschrijft de transitie voor de gemeente Assen naar een informatie gestuurde gemeente. Systemen en applicaties zullen zodanig ingericht worden zodat deze aansluiten op de processen en wensen van de organisatie en snel kunnen inspelen op nieuwe ontwikkelingen. Uit het Informatieverhaal is het ICT-verhaal van Assen opgesteld waarin uitgangspunten staan als: Cloud only, Microsoft only en Common Ground.

 

Competenties

-         Goed kunnen samenwerken met verschillende Teams om tot een architectuur te komen

-         Adviesvaardigheden

-         Sterke communicatieve vaardigheden

 Wij vragen

-         Aantoonbare ervaring als ICT Architect of in een vergelijkbare functie

-         Ervaring met het opstellen van architectuur blauwdrukken en het toepassen van architectuurprincipes

-         Ervaring met Enterprise Architecture Tooling

-         Diepgaande kennis van IT-infrastructuren, systemen, netwerken, security/privacy en applicaties

-         Inzicht in de nieuwste technologieën en trends binnen de ICT

-         Dat je rekening houdt met zaken als schaalbaarheid, security/privacy, betrouwbaarheid en gebruikersvriendelijkheid

Similar projects

+ Search all projects