Je kunt bij Gemeenteprojecten reageren op opdrachten in loondienst of op ZZP basis, aangegeven met (ZZP / loondienst). Lees voordat je reageert eerst in de opdrachttitel of de opdracht ook open staat voor ZZP. Let op: ZZP = eenmanszaak of BV met DGA, andere vormen zoals VOF, Stichting, Maatschap, etc. kunnen niet! Het is ook niet de bedoeling rechtstreeks met de gemeente contact op te nemen (dit op uitdrukkelijk verzoek van de gemeenten zelf).

Gemeenteprojecten

Trainer / Inhoudelijk Coach Burgerzaken (BRP & BS) - (loondienst)

Geplaatst 20 aug. 2026
Project ID: YIS 9213795
Plaats
Gouda
Uren
16 uur/week
Periode
4 maanden
Start: z.s.m.
Einde: 31 dec 2026
Tarief
3568 - 5096 €/maand
Uiterste voorsteldatum: 27 aug. 2026 09:00

Gemeente Gouda zoekt een Trainer / Inhoudelijk Coach Burgerzaken (BRP & BS)

Startdatum voorkeur: zsm, tot 1 januari 2027

Aantal uren per week: 8-16 uur

Werkdagen: maandag en vrijdag. Eventueel Dinsdag als andere dagen echt geen optie zijn

Schaal: 9 CAO gemeenten (range: 3.568,- tot 5.096,- per maand obv 36u excl. sec. voorw.)

Minimaal 5 jaar werkervaring




Omschrijving

Bij team Burgerdiensten zijn we niet op zoek naar de volgende interim medewerker die baliediensten gaat draaien, maar naar een trainer die de vaste medewerkers gaat inwerken/coachen/trainen. Centraal daarbij staat de “Basisregistratie Personen”, waar hij/zij dus zeer goed in thuis moet zijn.

Goed om te weten dat er al een opleidingstraject loopt, en er af en toe al trainers in huis zijn. Maar ondersteunend daaraan zoeken we iemand voor 16 uur per week die de vaste medewerkers continue bijstaat.

 


De taken van deze persoon:

  • Vraagbaak voor de vaste collega’s;

  • Mede bewaken of de werkprocessen goed verlopen;

  • Ondersteunt van collega’s bij casuïstiek, adviseren over juridische en beleidsmatige aspecten;

  • Beschikken over alle modules die vallen binnen het diplomastelsel van nvvb;

  • HBO-niveau (juridisch-administratief, bestuurskunde of vergelijkbaar), aangevuld met alle relevante opleidingen op het gebied van Burgerzaken (conform volledig diplomastelsel NVVB).

  • Actuele kennis van wet- en regelgeving zijn vereist (zoals de Wet BRP, Paspoortwet, Rijkswet op het Nederlanderschap). Daarbij volg je nieuwe wet- en regelgeving en zorgt dat wij altijd up-to-date werken.

  • Coachingsvaardigheden en de bereidheid om kennis en vaardigheden over te dragen: Overtuigingskracht en Communicatief zeer vaardig

  • Bovengemiddeld goed analytisch vermogen, accuratesse en intrinsieke discipline

  • Juridisch correcte afwegingen kunnen maken (en kunnen uitleggen) met een heldere argumentatie

  • Bekend met BRP-systemen (zoals Centric Key2Burgerzaken/Portaal, iBurgerzaken, Procura, GBA-V), Koppelvlakken met RvIG, IND, DigiD, RNI, Zaaksystemen, Microsoft Office voor rapportage en communicatie.

Aan de slag in loondienst? Dan krijg je naast je bruto inkomen:

  • Vakantiegeld en een individueel keuzebudget

  • 25 vakantiedagen, flexibele feestdagen en de mogelijkheid om dagen bij te kopen

  • Een reiskostenvergoeding

  • Een goede pensioenregeling

  • Extra vergoedingen voor internet, telefoon en een thuiswerkplek budget

  • Een opleidingsbudget, coaching en toegang tot de Randstad Academy

  • Netwerkevents, kennissessies en een jaarlijks community festival


Meer informatie over de arbeidsvoorwaarden? Kopieer dan deze link in je browser: https://docs.google.com/document/d/168hTXFFeu1BLiaIhe11OrJQVp5irdDEO/edit?usp=sharing&ouid=108856046325586215209&rtpof=true&sd=true

Soortgelijke projecten

+ Bekijk alle projecten