Gemeenteprojecten
Teamleider VTH (IP/ZZP)
Start : zsm
Einddatum: half jaar na start
Aantal uur: 32 - 36 uur per week
Inschaling: schaal 13 CAO gemeenten (5.850,- / 7.222,- per maand o.b.v. detachering)
Max tarief: €122,- per uur o.b.v. zzp
Graag motivatie, beschikbaarheid (eventuele vakantieplannen) toelichten
Open voor zowel zzp als detachering
Gemeente Beverwijk
Over het team Veiligheid, Toezicht & Handhaving
Het team werkt aan het vergroten van de leefbaarheid en veiligheid voor inwoners, ondernemers en bezoekers van Beverwijk en Wijk aan Zee. Dit gebeurt van beleidsontwikkeling tot uitvoering, met directe impact op het woon- en leefgenot in de stad. Het team bestaat uit adviseurs openbare orde & veiligheid, juristen, adviseurs sociale veiligheid en handhavers.
Binnen het team is een brede mix aan ervaring en expertise aanwezig. Er wordt met betrokkenheid gewerkt aan uiteenlopende veiligheidsthema’s. Tegelijkertijd is er ruimte om bestaande werkwijzen kritisch te bezien en waar nodig te versterken of te vernieuwen. De opgaven vragen om een team dat het ritme van de stad volgt: alert op signalen uit de wijken, zichtbaar en beschikbaar in het moment, en voorbereid op wat komen gaat. Dat vraagt om wendbaarheid, samenwerking en het vermogen om mee te bewegen met maatschappelijke ontwikkelingen.
De opdracht vraagt om een teammanager die richting geeft en ontwikkeling faciliteert. Iemand die medewerkers weet te betrekken bij de ontwikkeling van het team en hen stimuleert om vanuit hun rol actief bij te dragen aan het versterken en vernieuwen van de gezamenlijke aanpak. De interimmer creëert een professionele setting waarin ruimte is voor samenwerking, reflectie en het zetten van concrete stappen, met oog voor zowel de inhoud als de mensen. Daarbij weet hij of zij het team mee te nemen in verdere professionalisering, passend bij de actuele en toekomstige opgaven.
Gezocht profiel
De Gemeente Beverwijk zoekt een ervaren interim teammanager met een stevige achtergrond in het veiligheidsdomein en aantoonbare ervaring binnen een gemeentelijke of publieke context. De opdracht vraagt om iemand die:
Ruime ervaring heeft in het veiligheidsdomein binnen een gemeentelijke of publieke context
Bestuurlijk sensitief is en het college en management strategisch en tactisch weet te bedienen
Teamontwikkeling, coaching en verandering professioneel begeleidt
Rust, structuur en richting brengt in een dynamische omgeving
Het team meeneemt in verdere professionalisering, passend bij de actuele en toekomstige opgaven en veiligheidsthema’s actief door ontwikkelt en anticipeert op maatschappelijke ontwikkelingen
Zo nodig meedraait in de piketdiensten binnen het veiligheidsdomein
Belangrijk:
Veiligheid en leefbaarheid omdraaien.
Teammanager weet mensen in hun kracht te zetten zodat talenten van medewerkers optimaal worden benut.
Bevlogen, hart voor de stad en de mensen die er wonen.
Lef: buiten de kaders durven te denken en te handelen.
Taken en verantwoordelijkheden
Aansturen en begeleiden van het team in de dagelijkse praktijk
Versterken van samenwerking en onderlinge verbinding
Adviseren van bestuur en directie op het gebied van veiligheid
Bijdragen aan beleidsontwikkeling en implementatie
Signaleren van knelpunten en kansen binnen het domein
Zorgen voor een stabiele en toekomstgerichte teamstructuur
Inspelen op actuele ontwikkelingen en signalen uit de samenleving
Stimuleren van inhoudelijke en professionele groei binnen het team
Arbeidsvoorwaarden (alleen) voor detachering:
https://docs.google.com/document/d/168hTXFFeu1BLiaIhe11OrJQVp5irdDEO/edit?usp=sharing&ouid=108856046325586215209&rtpof=true&sd=true