Gemeenteprojecten
Senior Projectleider huisvesting doelgroepen (IP/ZZP)
Schaal 12 CAO Gemeenten
Uren: 32-36
Gemeente Bloemendaal
Standplaats: OVERVEEN
Max tarief: € 107,- zzp / 6.360,- detachering
Startdatum inzet: z.s.m.
Einddatum inzet: 17-07-2026
Wat ga je doen als Senior Projectleider huisvesting doelgroepen?
Als projectleider huisvesting doelgroepen voer jij, samen met de collega’s in de organisatie, de verkenningen uit naar nieuwe locaties voor opvang van Oekraïense ontheemden en asielzoekers en huisvesting van statushouders. Jouw opdracht is het in kaart brengen van kansen en risico’s zodat we een volgende stap kunnen zetten naar realisatie. Je bent de verbinding tussen partners extern en de ambtelijke organisatie. Je bent de aanvoerder van het projectteam.
Op onze twee Oekraïne opvanglocaties, Duinlust en Kerklaan, vangen we circa 160 vluchtelingen uit de Oekraïne op. Voor de vluchtelingen die verblijven op Duinlust hebben we mogelijk andere huisvesting nodig. Ook kent de gemeente een forse uitdaging in de realisatie van opvangplekken in het kader van de spreidingswet. Er lopen op dit moment verkenningen met het COA. Daarnaast hebben we ook een forse opgave om te komen tot huisvesting voor statushouders die uitstromen uit het COA en een leegkomende locatie, te weten Oldenhove.
Kortom, stevige opgaven, die vragen om een stevige projectleider, die thuis is in het managen van complexe projecten, die stappen weet te maken en uitermate bewust is van het politiek bestuurlijke krachtenveld.
De opdracht is vooralsnog gericht op de eerste fase van verkenningen. In deze fase staan de onderzoeken naar haalbaarheid voorop en loopt tot medio juli. Er is daarna zicht op verlenging.
Wat zoeken wij?
Je hebt ervaring met projectmanagement binnen een gemeentelijke context en de start-up en ontwikkeling van flexlocaties voor de eerder genoemde doelgroepen. Verder herken jij je in het volgende:
§ HBO/WO werk- en -denkniveau;
§ Je hebt gedegen ervaring als projectleider binnen een gemeente;
§ Je hebt kennis van financiën (projectmatig), begrip van vastgoedontwikkeling, aanbesteding en beheer en contracten en hebt een vlotte pen;
§ Je bent thuis in de wereld van opvang en huisvesting;
§ Je bent bestuurlijk en politiek sensitief, toegankelijk, besluitvaardig en pragmatisch;
§ Je schroomt niet om zelf zaken op te pakken, bent flexibel, maar kunt ook duidelijke grenzen stellen;
Je kunt goed zelfstandig werken en hebt een pro actieve, verbindende en oplossingsgerichte houding.
(Aan de slag via detachering? Dan krijg je naast je bruto inkomen:
Een maandelijks individueel keuzebudget (IKB) van 10,66% van jouw salaris, inclusief vakantiegeld
25 vakantiedagen, flexibele feestdagen en de mogelijkheid om dagen bij te kopen
Een reiskostenvergoeding
Een goede pensioenregeling
Extra vergoedingen voor internet, telefoon en een thuiswerkplek budget
Een opleidingsbudget, coaching en toegang tot de Randstad Academy
Netwerkevents, kennissessies en een jaarlijks community festival
Meer informatie over de arbeidsvoorwaarden? Kijk dan hier: https://docs.google.com/document/d/168hTXFFeu1BLiaIhe11OrJQVp5irdDEO/edit?usp=sharing&ouid=108856046325586215209&rtpof=true&sd=true )