Je kunt bij Gemeenteprojecten reageren op opdrachten op detacheringsbasis (IP) of op ZZP basis, aangegeven met (IP/ZZP). Lees voordat je reageert eerst in de opdrachttitel of de opdracht ook open staat voor ZZP. Let op: ZZP = eenmanszaak of BV met DGA, andere vormen zoals VOF, Stichting, Maatschap, etc. kunnen niet! Het is ook niet de bedoeling rechtstreeks met de gemeente contact op te nemen (dit op uitdrukkelijk verzoek van de gemeenten zelf).

Gemeenteprojecten

Senior Corporate Recruiter (IP)

Geplaatst 19 jan. 2026
Project ID: YIS 9199179
Plaats
Hillegom
Uren
32 uur/week
Periode
3 maanden
Einde: 15 mei 2026
Tarief
3777 - 4838 €/maand
Uiterste voorsteldatum: 23 jan. 2026 12:00
  • start en einddatum: zsm (feb 2026) 3-6 maanden vanaf startdatum

  • aantal uren: 32 uur per week

  • functieschaal: 10

  • max salaris detachering €4.838,- per maand obv 36 uur

  • Hybride werken: In overleg



Werkorganisatie HLT Samen



Als senior corporate recruiter bij HLTsamen ben jij de drijvende kracht achter ons wervingsproces.

Op maandag begin je met het bijwerken van de mailbox en het voorbereiden van een vacature-intake. In de middag spreek je de manager om de wervingsbehoefte scherp te krijgen en maak je een plan van aanpak voor de vacature. Verder bel je een aantal kandidaten die afgelopen weekend hebben gesolliciteerd voor een telefonische screening, met jouw oog voor talent weet je ze wellicht ook ergens anders in de organisatie te plaatsen.


Op dinsdag is het tijd overleggen waar je alleen aansluit als er onderwerpen op de agenda staan waarvoor jij de adviseurs of zij jouw expertise nodig hebben. Je leid het recruitmentoverleg. Als verantwoordelijke voor het recruitmentproces loop je gezamenlijk door de gang van zaken. Hier delen jullie tips en bespreken jullie de openstaande vacatures en lopende campagnes of acties. Na deze overleggen is het tijd om LinkedIn te doorzoeken en te werken aan de prioriteitsvacatures en het aanvullen van talentpools.


Op woensdag schrijf je twee nieuwe vacatureteksten en scherp je vacatureteksten aan die nog niet voldoende kandidaten hebben opgeleverd. Aan het eind van de middag bespreek je met je collega van arbeidsmarktcommunicatie hoe zij kan ondersteunen bij de invulling van vacatures doormiddel van jobmarketing, social media campagnes of andere wervingsuitingen die jij vindt passen bij de vacature.


Op donderdag denk je na over de verbeteringen van het proces om zo als HLTsamen niet stil te staan op het gebied van recruitment. Ook bespreek je de haalbaarheid van de openstaande vacatures met de managers en vraag je om feedback op het proces. In de middag staan er drie screenings en telefonische intakes gepland. Aan het eind van de dag sluit je voldaan je laptop. Want op vrijdag is het tijd voor… weekend! 


Wat je verder allemaal doet als corporate recruiter:

  • Sparren en adviseren. Een goed recruitment proces start meteen goede intake. Jij stelt de juiste vragen om de vraag van de manager scherp te krijgen. Vervolgens adviseer je over de haalbaarheid, middelen en het proces.

  • Schrijven. Als corporate recruiter schrijf jij vacatureteksten die passen bij onze tone of voice en aansluiten bij de doelgroep. Worden het er teveel? We maken zo nu en dan ook gebruik van een externe schrijver. Jouw focus ligt met name op het vinden van onze nieuwe collega’s.

  • Zoeken. Aan jou de schone taak om de juiste kandidaten te vinden én op gesprek te krijgen. Searchen, connecten en het bouwen van talentpools zijn jou op het lijf geschreven.

  • Screenen. Als corporate recruiter bij HLTsamen doe jij de eerste screening en een telefonische intake voor bijna alle vacatures binnen de afdelingen van HLTsamen.

  • Matchen. We zoeken nieuwe collega’s, die zullen zorgen voor al onze 80.000+ inwoners, in verschillende vakgebieden. Jij kunt je goed inleven in diverse profielen en begrijpt snel wat er nodig is.

  • Projectleider implementatie nieuw ATS systeem.



Jij bent een expert in de wereld van recruitment en kent het klappen van de zweep als geen ander. Je weet precies hoe je potentiële collega’s kunt vinden, overtuigen en enthousiasmeren. Maar dat is niet alles - je hebt ook de vaardigheden om je collega’ss te motiveren, samen nieuwe ideeën te bedenken en hen te sturen om samen het gewenste resultaat te behalen. Met jouw nieuwsgierigheid, vlotte pen en communicatieve vaardigheden ben je een echte matchmaker.


En daarnaast heb je:

  • hbo werk- en -denkniveau

  • ervaring als recruiter bij de (semi-)overheid

  • een flinke dosis initiatief. Zie jij een kans, dan grijp je die!

Aanvullende informatie / bijzonderheden Meteen vanaf dag één maak je tijdelijk deel uit van het HR-team. Je werkt met name samen met de Recruitment Ondersteuner en de Recruitment Ondersteuner Back Office. In het HR team is op dit moment nog een vacature voor de functie van Arbeidsmarktcommunicatiespecialist. Als deze funcite is ingevuld werk je ook samen met deze collega.


Het HR team is een mix van jonge mensen en collega’s met jarenlange ervaring, zodat je veel van elkaar leert en samen tot de beste oplossing komt. We werken hard en hebben hart voor het werk wat we doen. En zie je de oplossing niet? Er is altijd iemand die je op weg helpt met een verfrissend inzicht. We zijn een hecht team waar collegialiteit hoog in het vaandel staat. We helpen en ondersteunen elkaar altijd en staan open voor initiatieven. Samen bouwen we aan een mooie recruitmentafdeling binnen HLTsamen.


Wij zijn HLTsamen. De ambtelijke werkorganisatie van de gemeenten Hillegom, Lisse en Teylingen. Ambtelijk zijn we gefuseerd, bestuurlijk niet. In de praktijk betekent dat werken in een complex speelveld met veel verschillende belangen, opgaven en stakeholders. Met zo’n 700 collega’s werken we hard aan het bereiken van mooie resultaten voor onze drie gemeentebesturen, dorpen en ruim 80.000 inwoners.


Graag je motivatie toelichten! Dat lezen we met plezier :)




Arbeidsvoorwaarden (alleen) voor detachering:

https://docs.google.com/document/d/168hTXFFeu1BLiaIhe11OrJQVp5irdDEO/edit?usp=sharing&ouid=108856046325586215209&rtpof=true&sd=true

Soortgelijke projecten

+ Bekijk alle projecten