Gemeenteprojecten
Procesmanager klantportaal (IP)
Uren: 32 of 36 uur per week
Startdatum inzet: 01-10-2025
Einddatum inzet: 01-10-2026
Inschaling: schaal 9 CAO Gemeenten (voor detachering 3.489,- / 4.998,- per maand)
Hybride werken
Ben jij de Procesmanager die wij zoeken voor de gemeente Alkmaar? Wij zoeken voor ons programma klantportaal een procesmanager om de informatie- en proceskant passend te maken voor ons nog te vernieuwen klantportaal omgeving.
Wat wordt jouw opdracht?
Als procesmanager klantportaal ben je bezig met strategisch adviseren, analyseren, verbeteren en borgen van het informatie- en procesmanagement binnen ons programma klantportaal. De initiële focus ligt hierbij op het kritisch bekijken en mogelijk herontwerpen van bestaande processen. Zijn deze processen nog nodig? En kunnen ze opnieuw ingericht worden volgens de principes klantgericht, digitaal, toegankelijk en efficiënt ook met het oog op toekomstbestendigheid en een mogelijke migratie naar een nieuw platform.
Je ontwerpt een visie en roadmap op het procesmanagement.
Je voert regie op het procesmanagement en faciliteert proceseigenaren.
Je analyseert bestaande processen aan de hand van onze visie op dienstverlening en wet & regelgeving.
Je creëert een vernieuwd proceslandschap.
Jij brengt de kansen en risico’s in kaart en adviseert het programmateam.
Jij hebt ervaring met het verbinden van visie, beleid en uitvoering.
Het programmateam en collega’s werken op wisselende dagen op kantoor. Er is ruimte voor overlegmomenten en je bent vast lid van het programmateam. Ook is er ruimte voor het werken elders en het bijwonen van online-afspraken
Wat neem je mee?
Een relevante afgeronde HBO/WO opleiding
Je hebt ervaring met procesanalyse en herinrichting van processen en
Je hebt het een passie voor business development
Met jouw ervaring heb je ook:
Lean ervaring
Ervaring met informatiemanagement en procesverandering;
Meerjarige werkervaring opgedaan
Klantgerichte visie
Competenties:
Weet anderen op een prettige manier te overtuigen
Politiek-bestuurlijke sensitiviteit
Communicatie vaardig: zowel mondeling als schriftelijk
Je kunt outside the box denken
Arbeidsvoorwaarden (alleen) voor detachering:
https://docs.google.com/document/d/168hTXFFeu1BLiaIhe11OrJQVp5irdDEO/edit?usp=sharing&ouid=108856046325586215209&rtpof=true&sd=true