Je kunt bij Gemeenteprojecten reageren op opdrachten op detacheringsbasis (IP) of op ZZP basis, aangegeven met (IP/ZZP). Lees voordat je reageert eerst in de opdrachttitel of de opdracht ook open staat voor ZZP. Let op: ZZP = eenmanszaak of BV met DGA, andere vormen zoals VOF, Stichting, Maatschap, etc. kunnen niet! Het is ook niet de bedoeling rechtstreeks met de gemeente contact op te nemen (dit op uitdrukkelijk verzoek van de gemeenten zelf).

Gemeenteprojecten

Operationeel Planner (IP)

Geplaatst 14 nov. 2025
Project ID: YIS 9194653
Plaats
Zuidplas
Uren
36 uur/week
Periode
1 jaar
Start: z.s.m.
Einde: 30 nov. 2026
Tarief
3489 - 4998 €/maand
Uiterste voorsteldatum: 20 nov. 2025 12:00

Startdatum: z.s.m.

Einddatum: 30-11-2026

Uren: 36 uur per week

Inschaling: Schaal 9 CAO Gemeenten

Voor externe inhuur geldt 'bring your own devices', tenzij voor de uitvoering van de opdracht, anders noodzakelijk is.

Gemeente Zuidplas is op zoek naar een gestructureerde Planner die de planning en capaciteitsbehoefte van onze clusters IDZ en BOR op orde brengt en houdt.

Over de Functie

Als Operationeel Planner (S9) ben je de cruciale schakel in het beheersen en inzichtelijk maken van de werkstroom en capaciteit binnen twee vitale clusters van de gemeente: IDZ en BOR. Je zorgt ervoor dat projecten, mensen en uren naadloos op elkaar aansluiten, zowel op de korte als de lange termijn. Je werkt nauw samen met de senior planner en bent de expert op het gebied van projectplanning in MS Project en Excel.

Wat ga je precies doen?

Jouw takenpakket is gericht op het creëren en onderhouden van inzicht en overzicht:

  • Operationele Planning: Je houdt de huidige operationele planning van cluster IDZ actueel en nauwkeurig in MS Project.

  • Capaciteitsbeheer: Je brengt het overzicht van beschikbare mensen en uren in kaart. Kennis van Excel is hierbij essentieel.

  • Planningsexpertise: Je past moeiteloos begrippen toe zoals Gantt diagrammen, Resourcebladen (Namen en – Grafiek) en Taakgegevens- en modus.

  • Ondersteuning: Je ondersteunt de senior planner van het Ingenieursbureau op basis van de bestaande capaciteitsplanning.

  • MJOP Planning: Je zet een gedegen planning op voor cluster BOR in relatie tot de Meerjarenonderhoudsplanning (MJOP).

  • Inzicht en Advies: Je koppelt de benodigde capaciteit aan de MJOP en signaleert en adviseert leidinggevenden proactief over de capaciteitsbehoefte op de korte, middellange en lange termijn.

Wat bieden wij?

  • Salaris: Een functie in schaal 9 van de CAO CAR-UWO.

  • Arbeidsduur: Een functie voor 36 uur per week.

  • Startdatum: Per 1 december of zo snel mogelijk.

  • Cultuur: Een dynamische werkomgeving binnen de Gemeente Zuidplas, vallend onder het cluster IDZ & BOR

  • Perspectief: De mogelijkheid tot een deta-vast constructie is bespreekbaar (mogelijkheid tot vaste aanstelling na een detacheringsperiode).


Je neemt mee:

  • Ervaring met de genoemde werkzaamheden.




Arbeidsvoorwaarden (alleen) voor detachering:

https://docs.google.com/document/d/168hTXFFeu1BLiaIhe11OrJQVp5irdDEO/edit?usp=sharing&ouid=108856046325586215209&rtpof=true&sd=true

Soortgelijke projecten

+ Bekijk alle projecten