Gemeenteprojecten
Freelance projectleider verkenning tweede coffeeshop (zzp)
Startdatum: zsm na gesprek
Duur: 6-9 maanden
Uren: 24 uur per week
Inschaling: Schaal 11 CAO Gemeenten
Senioriteit: medior of senior
Gesprekken worden gepland op woensdag 3 september in de ochtend, graag hier alvast rekening mee houden.
Voor externe inhuur geldt 'BYOD', tenzij voor de uitvoering van de opdracht, anders noodzakelijk is.
Aangeboden uurtarief is een bedrag all-in, exclusief btw. Deze geldt voor de totale duur van de opdracht incl. evt. verlengingen
Gemeente Assen
Opdracht
Assen heeft momenteel één 'vergunde' coffeeshop. Met een inwoneraantal van 70.000 is dit vrij mager. Daarnaast heeft Assen ook nog een regiofunctie. Eén is in dit geval geen, als om welke reden dan ook deze coffeeshop (tijdelijk) gesloten is. Het risico is dan groot dat klanten zich in de illegaliteit gaan begeven. Dat wordt door het gemeentebestuur onwenselijk geacht.
Doel van dit project is om te achterhalen of er voldoende draagvlak in de samenleving te vinden is voor het vergunnen van een tweede coffeeshop. Ook is het doel om een ruimtelijke verkenning uit te voeren naar de beste plek in Assen voor zo’n tweede coffeeshop en aan welke voorwaarden die coffeeshop dan moet voldoen.
Team
Als projectleider verkenning 2e coffeeshop kom je in het team Project en Programmamanagement (PPM) terecht. Hierin zitten de programmamanagers van alle domeinen in de gemeente, de projectleiders maatschappelijk vastgoed, gebiedsontwikkeling en energietransitie plus hun ondersteuning (projectsecretarissen en een projectsecretaresse. In totaal zijn het zo’n 50 collega’s die in en uit vliegen. Het is een heel dynamisch team die een spilfunctie heeft in de organisatie en samen met de interne en externe collega’s projectmatig werkt.
Wij vragen
Een gedreven projectleider met ervaring in Ruimtelijke inpassing, beleidsontwikkeling en omgevingsmanagement
Je hebt gevoel voor politiek bestuurlijke verhoudingen en kunt goed inspelen op het krachtenveld in je omgeving
Je bent omgevingsbewust, hebt een sterk analytisch en organisatorisch vermogen en kunt anticiperen op maatschappelijke ontwikkelingen
Je hebt (ruime) kennis van (gemeentelijk) beleid met betrekking tot planontwikkeling, ruimtelijke ordening en procedures;
Je kunt zakelijk snel schakelen en je bent gewend aan het werken voor een opdrachtgever waarbij meerdere stakeholders en belangen tegelijkertijd spelen (omgaan met de politieke omgeving).
Functie eisen
Minimaal HBO/WO werk- en denkniveau
Uitstekende communicatieve vaardigheden en het vermogen om effectief samen te werken met verschillende belanghebbenden
Ervaring met het leiden van projecten waarbij meerdere belangen spelen
Proactieve en resultaatgerichte houding. Ervaring met het werken in een politiek-bestuurlijke omgeving is een pre.