Je kunt je via Gemeenteprojecten alleen als ZZP'er en op persoonlijke titel voor deze freelance (interim) opdracht inschrijven. Belangrijk: ZZP = eenmanszaak of BV met DGA, andere vormen zoals VOF, Stichting, Maatschap, etc. kunnen niet! Het is ook niet de bedoeling rechtstreeks met de gemeente contact op te nemen (dit op uitdrukkelijk verzoek van de gemeenten zelf).

Gemeenteprojecten

Freelance data engineer (zzp)

Geplaatst 22 dec. 2022
Project ID: YIS 9125898
Uren
36 uur/week
Periode
11 maanden
Start: 16 jan. 2023
Einde: 31 dec. 2023
Tarief
Onbekend
Uiterste voorsteldatum: 4 jan. 2023 13:00

Gewenste start: 16-1-2023

Einde 31-12-2023 (met optie tot verlening)

Voor 36 uur per week

Max tarief is €85


Voor onze partnerorganisatie, de Douane, zijn wij op zoek naar een aantal Data Engineers.


In de rol van Senior Data Engineer heb je de rol van lead developer bij het ontsluiten, integreren en beschikbaar stellen van data op het Azure dataplatform van de Douane. Op basis van de vastgestelde architectuur neem je de lead in het opzetten van het Douane Datalake en het opzetten van de data pipelines om het datalake te vullen. Daarnaast ondersteun je bij het opzetten van een data integratielaag op basis van het Douane Datamodel. Tot slot ondersteun je de overige teamleden bij het oppakken van deze werkzaamheden. In de professionele kennisgebieden worden systemen genoemd waarmee thans gewerkt wordt (is niet aan te passen). Wij zoeken een professional die kennis en ervaring heeft met het landschap waarna toe de Douane gaat ontwikkelen: een hybride private/public Azure omgeving waarin ook producten van derden worden gebruikt.


Achtergrond opdracht:

In 2023 staat de Douane voor de opgave om het huidige dataplatform (Teradata icm SAS) te migreren naar het nieuwe dataplatform op Azure. Deze migratie moet ervoor zorgen dat de Douane veel meer mogelijkheden krijgt voor bijvoorbeeld (risco) analyses en het toepassen van dataproducten in de primaire processen. Daarvoor moet de data van de vele Douane applicaties, en ook van externe applicaties beschikbaar komen. Je gaat onderdeel uitmaken van het scrumteam Data Integratie, één van de onderdelen is van de Douane Dataketen.

Eisen: 

  • Relevante HBO+ opleiding, zoals Informatica, Data Engineering of Data Science

  • Je heb tervaring met DP-900: Microsoft Azure Data Fundamentals, DP-203: Data Engineering on Microsoft Azure,

  • Je hebt ervaring Microsoft DevOps;

  • Je hebt minimaal 3 jaar aantoonbaar ervaring met het opzetten en gebruik van Azure Data engineering tooling


Wensen:

Als ideale kandidaat ben je: 

  • Analytisch

  • In staat om verbanden te leggen

  • in staat te denken in verschillende alternatieven, niet op voorhand zaken uitsluiten

  • Zowel zelfstandig als goed in teamverband werken

  • Communicatief sterk

  • Resultaatgericht


En beschik je over de volgende aanvullende kennis en ervaring: 

  • Je hebt aantoonbare werkervaring met (de automatisering van) datalogistiek

  • Je hebt minimaal vijf jaar relevante werkervaring

  • Ervaring met relationele databases en SQL

  • Ervaring hebt met werken met grote datavolumes, verschillende data informate en uitwisseling van gegevens tussen diverse systemen en bronnen, zowel via batchverwerking als (near) realtime.