Gemeenteprojecten
Communicatiemedewerker (IP)
Voor de Hanze zijn wij op zoek naar een communicatiemedewerker.
Startdatum: max 1 juli
Duur: 31-10-2026
Aantal uren per week: 32 uur per week
Inschaling: Schaal 9, CAO HBO
Stichting Hanzehogeschool Groningen
Standplaats: Groningen
Ben jij een proactieve en zelfstandige communicatieprofessional die wil bijdragen aan onderwijs en onderzoek bij de Hanze? Heb je ervaring in het creëren van on- en offline content en oog voor detail, behoud je gemakkelijk het overzicht en ben je creatief en initiatiefrijk? Dan zijn wij op zoek naar jou!
Dit ga je doen
In verband met ziekte zoeken we een communicatiemedewerker binnen het cluster Ondernemen, Communicatie & Marketing. Je hebt een breed pakket aan werkzaamheden. Je hebt een belangrijke rol in het profileren van de opleidingen, zowel binnen als buiten de Hanze. Je weet hoe je verschillende doelgroepen - zoals studiekiezers, alumni en het werkveld - bereikt.
In afstemming met de opleidingsmanagers en jouw M&C collega’s verzorg je de communicatie en organisatie van voorlichtingsactiviteiten en produceer je content (in tekst en beeld) voor diverse kanalen, zowel online als offline. Je volgt relevante ontwikkelingen en vertaalt deze naar concrete marketing- en communicatieacties in de praktijk.
Je werkt planmatig aan de hand van een marketing & communicatieplan, die je in afstemming met het managementteam én je collega's binnen M&C opstelt. Daarbij heb je een adviserende rol richting het managementteam over het plan en de bijbehorende marketing- en communicatiestrategieën. Ook vertaal je Hanzebredecampagnes naar doelgroepgerichte activiteiten. Je houdt regie op de evenementen en stemt af met de eventmanager over de organisatie hiervan.
Binnen het cluster zoek je afstemming met andere communicatiemedewerkers, wisselen jullie samen kennis uit en verdeel je de werkzaamheden. Er is veel ruimte voor initiatief en creativiteit. Je denkt proactief mee over het communicatiebeleid en -activiteiten en stemt deze af met de betrokken adviseurs vanuit M&C.
Hier ga je werken
Je bent in deze functie de linking pin tussen het cluster Ondernemen, Communicatie & Marketing, M&C en verschillende organisatieonderdelen. Je maakt gebruik van het netwerk voor projectverhalen, online zichtbaarheid en input voor de voorlichtingsevenementen. Binnen het M&C werk je samen met je vakgenoten op het gebied van marketing en communicatie, zoals adviseurs, redacteuren, persvoorlichters en marktonderzoekers. Je legt verantwoording af aan de manager communicatie.
Dit vragen we van jou
Je bent proactief, een verbinder en hebt een ‘hands-on’ mentaliteit. Samenwerken gaat je gemakkelijk af, je hebt een ondernemende houding en je krijgt energie van een dynamische omgeving. Je kunt snel schakelen, schrikt er niet voor terug om in het diepe te springen en maakt je nieuwe materie snel eigen.
Daarnaast weet je precies wanneer en hoe je (online) media inzet, waarbij je jouw creativiteit goed benut.
Je spreekt en schrijft de Nederlandse en Engelse taal foutloos.
Je hebt vaste werkdagen, waarbij je voor verschillende (online) evenementen een paar keer in het jaar ook in de avonduren of op zaterdag inzetbaar bent. Tot slot beschik je over een afgeronde opleiding op het gebied van communicatie of marketing en heb je affiniteit met ons vakgebied.
Aan de slag via detachering? Dan krijg je naast je bruto inkomen:
Een maandelijks individueel keuzebudget (IKB) van 10,66% van jouw salaris, inclusief vakantiegeld
25 vakantiedagen, flexibele feestdagen en de mogelijkheid om dagen bij te kopen
Een reiskostenvergoeding
Een goede pensioenregeling
Extra vergoedingen voor internet, telefoon en een thuiswerkplek budget
Een opleidingsbudget, coaching en toegang tot de Randstad Academy
Netwerkevents, kennissessies en een jaarlijks community festival
Meer informatie over de arbeidsvoorwaarden? Kopieer dan deze link in je browser: https://docs.google.com/document/d/168hTXFFeu1BLiaIhe11OrJQVp5irdDEO/edit?usp=sharing&ouid=108856046325586215209&rtpof=true&sd=true